| MadalynaOke a întrebat:

Eu sunt din judetul Vaslui. Eu si prietenul meu vrem sa plecam la mare luna asta cu trenul. Stiti cumva daca sunt trenuri de noapte pe traseu?

Problema e ca ne e teama sa nu ni se faca prea cald pe drum daca mergem pe zi. Am auzit ca CFR mai are probleme cu trenurile astea si nu merge aerul conditionat. In orice eventualitate ne-am racorii usor cu o partida scurta de sex(un oral merge sigur) mai ales daca am avea unde sa fim feriti. Pe relatia asta sunt vagoane cuseta sau dormitor? Macar vagoane compartimentate, mai tragem perdeaua.

Dau funda celor care stiti sigur ce fel de trenuri circula pe la Vaslui.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Trenul Vaslui-Mangalia pleaca din Vs. la ora 23:22 si ajunge la 9:27. Are clasa 1, 2 cuseta 4 sua 6 persoane.
Mergi la gara pentru mai multe detalii daca vrei bilet rezervat din timp.
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Vaslui/Mangalia

13 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Era mai simplu sa cauti mersul trenurilor pe net. Crede-ma, dura mai putin decat sa scrii intrebarea asta.

| MadalynaOke explică (pentru Nicoleta):

Nu stiu cum sa caut acolo. De la Vaslui spre litoral. Poti sa-mi spui tu? Daca sti cumva si ce fel de vagoane iti dau funda!

| MadalynaOke explică (pentru Nicoleta):

Super! Mersi mult!

| Nicoleta a răspuns (pentru MadalynaOke):

Trenul Vaslui-Mangalia pleaca din Vs. la ora 23:22 si ajunge la 9:27. Are clasa 1, 2 cuseta 4 sua 6 persoane.
Mergi la gara pentru mai multe detalii daca vrei bilet rezervat din timp.
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Vaslui/Mangalia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper sa fiti prinsi si dati jos din tren, sau macar sa va arda o amenda sanatosa.

| MadalynaOke explică (pentru suntserios):

Te oftici ca tie nu-ti plac riscurile?

| suntserios a răspuns (pentru MadalynaOke):

Mi se pare o nesimtire maxima, mai sunt si copii, batrani care merg cu trenul ala. cand o sa iti cumperi tren atunci faci ce vrei il el. poti sa te caci si in mijlocul compartimentului, pana atunci ai un pic de respect pentru restul care dau banii pe bilet si care nu vor sa stea in acelasi compartiment in care tu ai sup.to

| iubesc a răspuns (pentru suntserios):

Asa-i.

| MadalynaOke explică (pentru iubesc):

Tu taci draga ca esti prea mica sa-ti dai cu parerea!tongue

| iubesc a răspuns (pentru MadalynaOke):

Haha...nu stiu care dintre noi e mai mica de aici minoro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu platesti un serviciu la fel ca orice alt calator. nu cumperi trenul. Ai o educatie de 2 lei, ca sa nu zic mentalitate de Vaslui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ma interesez... nu mersi si asa mie destul de greata de transporturile in comun din tara asta, nu vreau sa mai stiu si cati nespalati fac sex prin tren.

| MadalynaOke explică (pentru suntserios):

Da dar unde mai faci sex pe drum fara sa conduci tu? love struck Bine... daca nu te intereseaza. Fiecare face ce i place.