| Roxana110824 a întrebat:

FUNDA! Aratati-mi o poza cu telefonul : Samsung galaxy vibrant. Spuneti-mi cat costa si cine are sau a avut acest telefon sa imi spuna daca merita sa il cumpar si de ce?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Bai frate unde a ajuns lenea asta, iti este mai usor sa scrii o intrebare pe TPU decat sa dai un search pe google.

| Roxana110824 explică (pentru William):

Cand am cautat pe google imi dadeau imagini si cu alte telefoane si nu eram sigura cum arata. Nu este nevoie sa te alarmezi asa. Este doar o intrebare, nu cred ca am facut nimanui rau punand-o. Si in afara de a cere o imagine am cerut si niste informatii sau pareri despre telefon.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns (pentru Dragos_Arapasu_1994):

Daca iti permiti il poti cumpara e un model de ultimul tip, faci cu el orice vrei.

| GavriloaeAna a răspuns:

Poza cu telefonul Samsung Galaxy vibrant o poti gasi pe "Google image". Samsung Vibrant este un nou terminal din seria Galaxy S si are la bord un procesor puternic de 1 GHz, fiind dotat cu ecran Super AMOLED si camera foto de 5 megapixeli cu suport de inregistrare video 720p HD.Printre specificatiile dispozitivului se gasesc si suportul WiFi, Bluetooth, si modulul GPS incorporat. Samsung Vibrant se livreaza in SUA impreuna cu un card de memorie de 2 GB.Pretul ar fi 900 RON.[nu stiu sigurthinking]Intreaba si alte persoane.Nu numai pe TPUbig grin