| Genny01 a întrebat:

Funda!
hey! Am auzit de curand despre certificatele ECDL si am inceput sa ma gandesc serios la asta,,, insa am o mica nelemurire. daca de exemplu nu promovez unul dintre cele 7 examene pot sa il sustin din nou? (pentru certificatul ecdl complet).

Răspuns Câştigător
| tedi90 a răspuns:

Nu trebuie platit

3 răspunsuri:
| bogdan1011 a răspuns:

Da poti sa il sustii din nou! dar problema e ca trebuie sa il platesti iar

| tedi90 a răspuns:

Dap. Maikmea face ECDL.

| ecdlromania a răspuns:

Fiecare dintre examenele ECDL se poate sustine de cate ori e nevoie pentru a fi promovat. Succes!