| Allyces a întrebat:

FUNDA! hey, am o problema cu youtube-ul, nu pot sa imi intru in cont. Cand apas pe iconita cu "Conectati-va" nu mi se deschide pagina aia in care trebuie sa bag parola si user-ul. Stiti cumva ce are si daca pot sa il fac cumva? Mi-am facut si alt cont de Google si nimic...La voi merge?straight face

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Încearcă alt browser în ordinea : chrome, firefox, opera.
Posibil să fie de la cache. E mai complicat. Încearcă alt browser pănă una alta.

| Allyces explică (pentru CupY):

Acum folosesc chrome-ul. am incercat si cu firefox si explorer-ul. tot nu merge. ma enerveaza rau de totstraight face

9 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Merge frate, da` daca ai urcat clipulete fara copyright, te`au decuplat baietii.

| Allyces explică (pentru trafikantu):

Faza e ca nu am urcat nici macar un videoclip! aveam contul pentru comentarii, like-uri, chestii din astea!

| trafikantu a răspuns (pentru Allyces):

Atunci mai incearca, poate ai uitat parola, sau scrii cu Caps Lock.

| Allyces explică (pentru trafikantu):

As vrea eulaughing nu mi se deschide pagina unde trebuie sa bag parola si user-ul. mi-o redeschide din nou pe cea de youtubestraight face

| eumisha28 a răspuns:

Da update la flash player sau reinstaleazal din nou

| Rockstyle a răspuns:

Intra si vezi daca pe alt broswer iti face la fel...eu zic ca de la asta e!

| Albertos a răspuns:

Aceasta este bosibil problema cu internet conexiunea