| Martianul a întrebat:

Hei, am gasit un sondaj pe PetitieOnline.ro foarte interesant:
http://www.petitieonline.ro/sondaj-s08460049.html
Cred ca ar trebui sa raspundeti si voi la el pentru ca autorul lui vrea sa il trimita la un institut de examinare al vietii oamenilor de astzii...Nu prea e cine stie ce sa trimita dar eu zic ca ar trebui sa raspundeti la sondaj si sa spuneti si prietenilor pentru asi face institutul respectiv o parere.Completati sondajul si daca sondajul va trece de 30 de oameni revin pe TPU si dau fundita la unul dintre voi. Distractie placuta la completarea sondajului!

1 răspuns:
| hasegawa a răspuns:

Da, insa nu schimba chiar cu nimic parerea noastra, sunt intrebari care nu au nici o legatura cu ceea ce traim astzi, cu realitatea