| Lee2 a întrebat:

Hei, am o problema cu telefonul, e blackberry 9000 bold, si nu pot folosii USB-ul pentru a scoate poze etc, faza e ca pare sa se conecteze dar gand apas pe folderele telefonului din my computer imi apare "please insert a disk into drive G" habar nu am ce as putea face, daca cumva trebuie sa setez optiuni din telefon, nu stiu.Astept raspuns +funda.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Ann95 a răspuns:

Depinde...nu cred ca este din cauza telefonului.Si mie mi s-a intamplat asa dar nu cu BlackBerry si am intrebat-o p o tipa de la Vodafone de ce face asa, si mi-a spus ca trebuie sa am un card de memorie si sa trec toate pozele din telefon in card si dupa o sa mearga si usb-ul.

| Lee2 explică (pentru Ann95):

Am deja si tot nu merge...

| Viziru_Cosmin_1995 a răspuns:

Cred ca are defectu stricat thinking

| Pita_Andrei_1994 a răspuns:

Si eu am aceeasi prbl am BlackBerry si cand intru pe pc prin usb imi apare ca am si melodii si imagini etc. dar cand scot usb si intru pe tel sa vad nu am melodii si nici poze. am doar pozele pe care le fac cu telefonul. nu stiu ce am putea face mie imi zice sa imi curat diskul am incercat dar tot asa e thinking