| anonim_4396 a întrebat:

Hei, daca am o nota la sport si nu il mai pot face acum pentru ca am scutire, imi poate anula nota?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa ti-o anuleze? Daca nu reusesti sa mai iei inca o nota vei ramane cu situatia neancheiata.

| Adry05 a răspuns:

? de ce ti-ar anula nota ca nu inteleg

| Adry05 a răspuns:

De ce naiba ti-ar anula o nota din asa ceva? Eventual nu-ti pune alta, dar nu prea cred ca te lasa cu situatia necincheiata fix la sport, depinde ce profesor ai. Dar nu cred ca-i permis din moment ce ai scutire.
In general ar trebui sa stai linistit/a

| Happy33 a răspuns:

NU. Funda, ttteee rrroooggg