| Useria a întrebat:

Daca iau scutire la sport din cauza ca nu pot renunta la ochelari mie pe ce mi se pune nota?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu ti se pun note la aceasta materie, daca ai scutire. Rubrica este lasata goala, iar media generala se calculeaza fara media la sport.

| 010101012 a răspuns:

De ce trebuie sa renunti la ochelari daca faci sport? daca nu poti sa stai fara ei atunci poarta-i in continuare.Cine zice ca trebuie sa iei scutire pentru ca ai ochelari? Fa sportul cu ochelari ca altfel cred ca nu poti sa stai

| Useria explică (pentru 010101012):

Pai profu cica " La ora mea nu stati cu ochelari ca daca ii spargeti eu nu raspund"...Nu cred ca imi iau scutire da doar nu i-am zis ca va fi raspunzator

| 010101012 a răspuns (pentru Useria):

Pai spune-i si tu ca altfel nu vezi fara ei si ca nu ai vrea sa te lovesti de colegi si sa strici ora

| cdu92 a răspuns:

Daca esti scutit la Educatie Fizica, nu o sa ai nota/medie la aceasta materie.