| Rainbow100 a întrebat:

Hei. Se poate la camin sa cazi singur in camera?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

La ce criza de locuri in camine e tu vrei sa fii singur? La politehnica de exemplu baga 3 in camera de 2 sau 5 in camera de 4.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca nu esti atent si te impiedici, poti sa cazi singur in camera laughing
Acum vorbesc serios, nu o sa poti fi singur in camera, anul trecut pe Colina in Brasov s-au bagat si cate 5 in camere de doar 4 persoane, deci e o sansa foarte mica, aproape imposibila sa fii singur in camera.

| Rainbow100 explică (pentru Mayhem666):

Va intreb asta, pentru ca s-au facut repartizarile la camine, si n-am cazut cu nimeni de la nicio facultate, din tot Ase-ul ..si nu inteleg cum este posibil.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Rainbow100):

Nu stiu cum e posibil asa ceva, eu am picat in camera cu un coleg de-al meu, si cu inca doi colegi de la aceeasi facultate, dar cu un an mai mic decat noi.

| AndreeaCr a răspuns:

Cred ca singura sansa sa fii singur in camera este sa renunte colegul/colega ta pe parcursul anului scolar. In rest, nu.

| Rainbow100 explică:

Adica poti, sa cazi ..cu altii din anii anteriori, nu doar din anul 1?