| xIuliia a întrebat:

Hei TPU am o problema cu google`ul. Mai intai am descarcar o chestie si acum cand intru pe Chrome imi apare in loc de google chestia aia si cand dau fila noua la fel...Cum sa schimb sa pun google`ul inapoi? big grin Pls

Răspuns Câştigător
| Raawr a răspuns:

Bună, sus unde ai X-ul este sub el o cheie nu stiu ce e aia :)) dai click pe ea. Dupa aceea dai la " Setari " si dupa aia aia este "Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile" Si dai la Setati paginile. Apoi este setari paginile, iar acolo pui www.google.com si dai OK!
Daca nu sti astept mesajul tau >:D<

| andreicly a răspuns (pentru Raawr):

Dar cum faci sa schimbi pag. fila noua?

5 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

In partea dreapta sus apare o cheie din aia care se utilizeaza la lucru laughing dai acolo, si dai pe configuratie. Si acolo cauti: pagina initiala google. Sau scrie: cautare, si dai pe google. Ma rog, da-mi mesaj daca nu te descurci. bft

| JustCosmin a răspuns:

Dai click pe scula aia de sus din dreapta si alegi settings>Home page>www.google.ro si bifezi open this page.

Răspuns utilizator avertizat
| Rmnk97 a răspuns:

Hey! Cred ca vrei sa pui Google ca pagina initiala. Pai te duci la setari si cauti pe acolo Pagina Initiala si scrie site-ul: www.google.ro