| Oanaa82 a întrebat:

Cum pot sa pun pe facebook ca e ziua mea? De exemplu cand e ziua unui prieten de pe facebook imi arata undeva in dreapta azi este ziua (numele prietenului de pe facebook)ureaza-i la multi ani.eu cum pot sa fac asa?

Răspuns Câştigător
| euana05 a răspuns:

Pai cand ti-ai facut cont a trebuit sa scrii data in care te-ai nascut. Deci in data respectiva, prietenilor tai va aparea chestia cu e ziua... ureaza-i la multi ani. Funda?

8 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Tre' sa ai data de nastere scrisa corect, nu trebuie' sa faci tu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti introduce o aplicatie"My calendar-Birthdays, iar prin asta vei avea automat ziua de nastere a oricarui prieten de pe facebook(inclusiv a ta).De unde poti lua aplicatia? Cautand, o poti gasi pe pagina altora(diversi), dai click pe ea si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am problema asta... ziua mea de nastere nu-l arata si nimeni nu mi-a zis pana acum la multi ani si probabil ca nu e acolo

| Zuzazozo a răspuns:

Pai e de ajuns sa-ti scrii data de nastere atunci cand iti faci contul de pe facebook.

| Onio a răspuns:

Odata ce ai pus data de nastere, Facebook automat le arata prietenilor tai cand este ziua ta de nastere. happy

| RmpvSorana a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic! Doar să ai setată bine data naşterii şi să fie vizibilă!

| RODICAVLADUCA a răspuns (pentru RmpvSorana):

Pai nu stiu daca e bine setata dar nu imi apare ziua mea in calendar

| RODICAVLADUCA a răspuns:

Vreau sa apara si ziua mea pe facebook