| qwerty101010 a întrebat:

In Bucuresti exista un liceu unde se fac cursuri de actorie? Eu suna a7a si la anul trebuie sa ma gandesc unde voi da la liceu si m-am gandit sa merg la un liceu si cu cursuri de actorie pentru ca ma pasioneaza. Help va rog dau fundita. Multumesc anticipat >; d

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Pai probabil o proba de actorie iti da un rol thinking si daca te descurci intri cred ...ca altfel intrau toti

8 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Nu exista liceu cu profil de actorie, mai exact, invatamant mediu pentru acest profil nu exista nicaieri in lume. Nu exista licee care sa "scoata" actori.
Cursuri de actorie poti face la scolile particulare sau la Scoala de arta, (fosta Scoala populara de arta).

| qwerty101010 explică (pentru Darkmagic):

Multumesc,ma voi interesa.

| adelina899 a răspuns:

Dinu Lipatti happy

| qwerty101010 explică (pentru adelina899):

Esti sigura? happy. fundita

| adelina899 a răspuns (pentru qwerty101010):

Da stiu sigur ca Dinu Lipatti are si actorie eu am vrut sa ma transfer acolo... dar nu stiu

| qwerty101010 explică (pentru adelina899):

Si ca sa intru dar doar la sectiunea actorie ce probe am de dat?

| qwerty101010 explică (pentru adelina899):

A ok. Mersi oricum o sa ma mai interesez eu. :*

| adelina899 a răspuns (pentru qwerty101010):

Pai probabil o proba de actorie iti da un rol thinking si daca te descurci intri cred ...ca altfel intrau toti

| SimoooSven a răspuns:

Cred ca in Media.