| Thisisnotme a întrebat:

Va fi ziua mea de nastere peste cateva luni, implinesc 15 ani.Si nu am o locatie. Daca aveti sugestii dupa experienta voastra va rog sa imi ziceti.Sa fie in Bucuresti,sector 3, max. 20 de invitati voi avea

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La o pizzerie, un pub, un fast-food tip mc sau kfc.
La 15 ani nu prea ai ce altceva sa faci.
Cred ca mai distractiv ar fi s-o faci acasa daca ai suficint loc.

| Thisisnotme explică (pentru Adry05):

Nu am suficient loc.Insa eu ma gandeam sa inchiriez un spatiu cu niste audio, lumini, mancare, bauturi etc, dar nu gasesc in zona mea si la un pret bun...

| Adry05 a răspuns (pentru Thisisnotme):

Da, e o idee faina da-ti permite bugetul. Nu stiu ce sa-ti recomand ca nu sunt din zona, cauta pe internet locuri de inchiriat sau du-te pe la puburi, restaurante mici din zona si intreaba.

| FaraNumePls a răspuns:

La KFC, ai putea sa mergi, nu?

| NAT0 a răspuns:

La mulţi anişori. De ce nu ne inviţi şi pe noi? ca Izabella. rolling on the floor