| Mirela454 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Pe contul meu de facebook mi s-a trimis un virus. iar eu nestiind ce este l-am deschis si acum se trimite la toata lumea. Le-am scris tuturor sa nu il deschida. Dar se tot trimite. un prieten mi-a spus ca in curand se vor pune postari singure. s-au descrieri. si nu stiu cum sa scap de el... Cer seriozitate. am nevoie. Stiti alta metoda sa scap de virus fara sa imi reinstalez windows-ul Va rog cat mai repede sad

3 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Da o scanare la pc, daca nu vrei sa reinstalezi windowsul.Si inchide-ti contul de facebook pana rezolvi problema.

| Mirela454 explică (pentru BTWIN):

Imi poti spune cum il inchid cat mai repede?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirela454):

Contul se poate sterge.