| Luck19 a întrebat:

HEIi HEII TPU
daca am un laptop de 1.80 GHZ AMD RADEON si cred (dupa cum mi-a spun un renumit programator si unginet IT) ca am si una INTEL
am windows 7 1 TB
laptopul e DELL INSPIRON 3521
si 4 GB RAM
1. Pot sa fac un fel e upgrade sa devina 8 GB RAM
2.pe laptop merge urmatoarele jocuir
GTA 4
GTA 5 (a aparut deja in 2 magazine din Germania ) si tatal meu e acolo)
Dead space 3
crysys 3
ETS2 going EST
CS global offensive
asasins creed revelations
call of duty MW3
DIRT 3
Dead island
battlefiled 3
battlefile 4
battlefront
S.K.I.L.L
overlod 2
watch dogs

Ms pentru raspuns

CELL MAI RAPID RASPUNS PRIMESTE FUNDA

paaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca placa de baza suporta 8GB, da, poti. Insa am senzatia ca procesorul nu este chiar foarte puternic pentru ce vrei tu sa joci.

4 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Daca placa din laptop este de 4 GB nu o poti face tu de 8Gb! eu am pc de 1 GB iar tu cu 4 vrei8

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabi001):

Si daca tu ai un calculator de pe vremea lu' bunica, toata lumea trebuie sa aiba unul la fel? happy

| Luck19 explică (pentru Gabi001):

Auzi bai mata ciumafaia alias shaorma are dreptate mi-am amintit ce a zis porgramatorul IT asca ca tine-ti pliscu-n chis OK

| Luck19 explică (pentru Gabi001):

Si nu am zis ca eu o voi face ci un programator IT