| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vorstru URGENT! Am un laptop Dell inspiron 3521 si am instalat windows 8. Totul a fost ok pana in momentul in care am bagat un stick cu poze, pentru a le pune pe laptop, si cand am dat sa vizualizez pozele, nu am mai putut iesi, si am dat restart, dar cand l-am repornit nu mai imi afisa nimic. plzzzz ajutor. dau funda pentru cel mai bun si rapid raspuns

3 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Posibil sa fie de la windows.e original? incearca sa instalezi versiunea anterioara de windows care ai avut-o si ti a mers(probabil win. 7)bafta

| anonim_4396 explică (pentru Caddy1609):

Laptopul este nou, azi l-am luat big grin si acest win mi-a fost instalat big grin

| Caddy1609 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai instalat windows ul? daca da incearca sa il reinstalezi(asta daca tu l ai instalat) daca nu ai instalat tu ia laptopul in brate si pune-l pe bratele cui ti a instalat windows-ul sa remedieze problema... daca nu ma gandesc ca ai garantie. faci si tu putin pe popa prostu si le zici ca dintr o data nu o mai mers.o alta solutie adu un prieten care se pricepe ..ca online pe parte de software(daca e asta) nu prea poate sa te ajute cineva daca nu-l vede.bafta!