| AmxMod a întrebat:

Salut astazi am dat teza la mate si mea dat rezultatul la o limita 2 pe 0 si am uitat sa scriu ca este egal cu infinit, daca n-am scris ca este egal cu infinit ami ia in considerare exercitiu ami da jumate de punct pe el?

Răspuns Câştigător
| gAbrYii a răspuns:

Nu neaparat.depinde de profesor..iti poate scade doar 25 de sutimi.etc...si eu am avut asa si nu mi-a scazut nimic

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In mod normal raspunsul tau nu poate fi considerat bun, dar in acest caz mai depinde si de rezolvare, de profesor dar si de nivelul clasei.

| AmxMod explică (pentru neutrino):

Neutrino rezolvarea este facuta corect, numa ca am uitat sa pun acel infinit

| Lolităăăă a răspuns:

Dap probabil, la teza nu se prea iarta multehappy