| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce are catelusul meu de ceva timp cand da cu labuta sa se scarpine in ureche il aud ca se vaita cred ca are ceva inauntrul urechei ce poate fi?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Noi nu vedem ce are în ureche, în schimb medicul veterinar poate!
Du-l acolo, nu-l lăsa să sufere.
Pa, pa.

| RoseOfTheFire explică (pentru Legiuitoarea):

Am chemat medicul veterinar acas a vrut sa ii puna niste picaturi dar nu sta e si mare de talie le e cam frica la toti de el nici pe noi nu ne lasa sa ii punem picaturi ce ne-a dat medicul veterinar.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Bună din nou.
Încearcă sa faci mișcări blânde când îi pui picăturile. Când stă culcat cu urechea la vedere, îi pui încet picăturile, una câte una.
Succes.
Pa, pa.

| Claudiu007 a răspuns:

Vezi sa nu aiba paduchi. daca are mergi la o farmacie veterinara, si iei ceva pentru paduchi; sau poate avea vreo capusa. si daca nu are, cheama veterinarul