| JJONY a întrebat:

Hey salut happy vin cu o intrebare mai luda laughing dar cine ma ajuta are funda happy
Pot face un sistem audio la masina, adica separat de cel pe care il are? sper ca ma intelegeti happy fiind ca radioul care il are masina nu merge demontat si nici sa il pornesc happy

2 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

De ce nu ți iei o boxa portabila? dacă tot ai bani de dat, unele boxe sunt chiar foarte micuțe și se aud clar și tare.În plus, o poți folosi și în afara masinii.Mie mi se pare mai practică varianta asta.Și pui și muzica pe care o vrei tu.

| ro74florin a răspuns:

Se demontează
daca ai casetofon, model clasic, vezi ca are gauri in fiecare colt
introduci in găurile alea bețe de fier si se va debloca sistemul de fixare a casetofonului