| MrDory a întrebat:

Hey tpu.Am o problema si nu stiu ce se face in cazuri
de astea.Deci sa va explic:
De craciun am fost la colindat, si dintr-o data
m-am trezit fara mobil, cred ca l-am pierdut sau a fost furat.
Era un Nokia 701.
Ma puteti ajuta va rog cu niste sfaturi?
Nu stiu cum pot sa il recuperez si din cate am auzit politia
nu se prea baga in cazuri de astea...
Un sfat, ceva?
Voi ce ati face in situatia mea sau cum ati proceda?
Multumesc anticipat.
Funda pentru cel mai bun sfat!

3 răspunsuri:
| moneantonella a răspuns:

In locul tau nu l-as mai cauta.deoarece daca l-ai pierdut l-a luat cineva.mai bine iti cumperi altu/Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MasterStefan a răspuns:

Si mie mi s-a întâmplat.Dar nu l-am recuperat. Încearcă sa suni la numărul tau poate l-a găsit o persoana "educata" și ți-l va da. dar slabe șanse sa găsești o astfel de persoana.

| MrDory explică:

Am sunat dar nu a raspuns nimeni...
Am trimis mesaj, dar nimic...