| Denymatrix a întrebat:

Intrebarea mea va suna putin cam ciudat...dar in doua saptamani voi da niste probe pentru a intra intr-o clasa de arhitectura la anul intr-a-9-a...Acum,intrebarea mea este: am nevoie de cunostinte speciale pentru aceste probe? Termeni specifici arhitecturii,sau alte lucruri? La orele de desen nu mi s-a predat nimic in ultimii doi ani (ma refer la partea de teorie).
Imi poate cineva care a dat deja aceste probe,cum sunt ele? grele? usoare? Deja am citit despre ele, dar alta e sa citesc ce scrie acolo si alta e sa aflu parera cuiva care a trecut peste ele.Astept cat mai multe raspunsuri happy.

1 răspuns:
| All3xXa a răspuns:

Din cate stiu eu ai nevoie sa stii desen tehnic si matematica