| Vectra1 a întrebat:

Pot sa anulez o comanda de pe pcgarage daca produsul a fost predat curierului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va trimite un mesaj pe telefon inainte sa primesti coletul. In mesaj iti va specifica nr. AWB si nr. telefon al curierului. Contactezi curierul si spui sa nu se mai deranjeze sa te caute.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vezi ce penibil esti? Ai facut o comandă si acum te ragîndesti, pui oamenii pe drumuri aiurea ca asa vrei tu, este rusine ce faci de ce ai mai facut comandă daca stii ca nu vrei sa cumperi, informeaza te inainte caută pretul sau produsul cel mai bun nu pune lumea pe drumuri ca asa vrei tu, acum cel mai bine este sa cumperi ceea ce ai comandat nu sa fugi ca un laș sa te ascunzi de ei.Rușine ai merita sa te amendeze cei de la pc garage nu se face asa ceva niciodata, te ai razgindit e treaba ta dar firma nu are nicio vină ca tu esti un zapacit, i ei produsul si mai departe spala te pe cap cu el dar celor de la firmă trebuie sa le achiti comanda, neseriozitate numai la români gasesti dar români ca tine buni de nimic.

| Vectra1 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce te agiti? Am intrebat doar daca este posibil. Daca o sa vina acasa, evident ca nu o sa ma ascund de ei si o sa le platesc produsul happy

| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai raspunzi la telefon daca este curierul sau nu mergi la posta, astfel vor trimite coletul inapoi si toata lumea este fericita.

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Refuzi coletul cand soseste curierul

| xAngelo a răspuns:

Nu tot ce poti face I sal refuzi daca nu ma insel

| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! Poti refuza coletul când sosește!