| anonim_4396 a întrebat:

Heyo TPU, am o întrebare!
Aparent îmi cresc cele 2 masele de minte sus și cea de pe partea dreapta are coltul deja ieșit. Faza este ca nu ma doare absolut deloc, este normal? Știam ca la maselele de minte ai mari dureri. Sau cred ca abia e începutul și în timp o sa fie mai rău...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Aparent îmi cresc cele 2 masele. nu ma doare absolut deloc, este normal?"

dacă e aparentă creșterea lor, e normal

| Yuoia a răspuns:

Fii fericita ca nu te doare nimic.
Da, de obicei sunt dureri foarte mari, care nu sunt calmate cu nimic.

| sweetys a răspuns:

Nici pe mine nu m-au durut. Ideea este ca ele nu cresc drept, ele cresc înclinate și mare parte din durere se datorează faptului ca ele cresc și 'agreseaza' ultima măsea, care se poate caria si de aici și durerea.