| IngerashulmeuEdy a întrebat:

Hi! Deci, ieri mi-am facut cont pe TPU si nu stiu dc nu ma lasa sa dau mai mult de 5 raspunsuri.Cand vreau sa raspund imi apare asa : "Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" si am dat click acolo, dar degeaba...va rog frumo help! aa...si nu uit de fundita big grin

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Nici eu nu am primit linkul de confirmare din prima. Eu l-am primit cand am incercat sa trimit un mesaj. Ar trebui sa incerci si tu asta! Sau, intai verifica daca nu a venit link-ul respectiv ca Spam.winking

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici ai citit: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi ca in mail ai un link pe care trebuie sa-l confirmi dand clik pe el.

| IceCream11 a răspuns:

Du-te in casuta a mailurilor tale si cauta acel mail de la "Toti pentru unu".Da click pe linkul de confirmare a contului si gata! Poti sa dai cate raspunsuri vrei pe zi!
Sper ca te-am ajutat, o zi buna!happy

| MoNoPo a răspuns:

Deci bua.:d.Pai cu 5 raspunsuri am inceput si eu si trebuie sa feci puncte.Nu te speria ca nu e o problema.Trebuie sa fi te loghezi in ficare zi timp de o saptamana.Bafta