| FemeiaPaiangan a întrebat:

Hi mi-am facut contul asta azi pentru ca nu mai puteam sa postez intrebari ca anonim. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.tpu.ro/blog/ iti vei da seama de ce.Bine ai venit;).

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru ca este normal si logic sa-ti asumi intrebarile/raspunsurile. Nu crezi?

| EUSIATIT a răspuns:

F bine ai facut oricum noi ceilalti al cerut expertilor sa nu mai accepte intrebari anonime. mi se pare cel mai corect. daca tot vrei sa te ajute cineva fi tu insuti. ai curajul sa spui ceva fara sa te ascunzi. nu ti se pare corect? BIne ai venit printre noi.

| FemeiaPaiangan explică:

@Katya multumesc happy

| FemeiaPaiangan explică:

@iuliaoprea Cum adica?
@ardnaxur1961 Ba da dar ce am facut gresit?
@Katya Iti multumesc inca o data.

| FemeiaPaiangan explică:

@EUSIATIT Eu nu "ma ascundeam". Eu ceream raspunsuri ca orice persoana obisnuita care e toti pentru unu si dadeam raspunsuri sincere. Oricum iti multumesc si tie si la toti cei care mi-au urat bun venit!happy

| iuliaoprea a răspuns:

Poate ai suprasaturat serverul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru cewinking.