| oana12 a întrebat:

Hi there! Am si eu o mica problema. Acum de revelion am varsat putina sampanie pe tastatura laptopului (chiar putina). De functionat, functioneaza fara nicio problema doar ca am vreao 5 taste care acum se apasa mai greu si parca "se lipesc". Este ceva de facut in sensul asta sau isi vor reveni in timp? (mentionez ca laptopul este un Sony Vaio). Multumesc antincipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ii poti scoate tu tastele care se apasa mai greu si sa le cureti cu apa si cu o carpa ceva, il poti eventual la un service si se rezolva.

Te-am pupatbig grin

| cretudaniel99 a răspuns:

Cumpara altul nou laughing
Dul de urgenta la service