| SkittlesNuMaiTrecePeAici a întrebat:

Hi there! Pe bune?! Si la examenul de titularizare note mici? Ce-a mai fost de data asta?

Elevii copiaza profii sau invers?

Si ca tot am vorbit despre asta, stiti cateva perle? big grin

p.s.Asta nu-i o intrebare stupida

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare :)) cred ca si profii si elevii copiaza si uite niste perle : http://www.calificativ.ro/Vezi_perle_de_la_titularizare_2011-a34053.html

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Bac 2010
"Creierul este un organ oarecum indispensabil capului."
Titularizare 2004
"Creativitate = actul creator este un proces de elaborare prin inventie sau descoperire cu ajut. imaginatiei creatoare, a unei idei creatoare originale la mare valoare "