| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva un site de facut site-uri de jocuri sau un program online.DAU FAUNDA!

Astept raspuns urgent!

8 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Pai ai fi Sploder.com dar e destul de greu si ai teme alese. Dar stiu un program si pot sa te invat. Se numeste Scratch. Iti dau pagina mea cu jocuri facute in Scratch ca sa vezi ce poate iese http://scratch.mit.edu/users/dekster00
Il downloadezi de aici: http://info.scratch.mit.edu/Scratch_1.4_Download Bafta!

| Pepe22 a răspuns (pentru ILied):

De unde ai luat jocurile?

| InVisible99 a răspuns:

Tu ce vrei sa faci un site despre jocuri sau jocuri?

| Pepe22 a răspuns (pentru InVisible99):

Vreau un site de jocuri

| InVisible99 a răspuns:

Cauta pe google Free Website Templates html sau CSS si gasesti acolo modele, dar trebuie sa ai si cunostinte ca sa pricepi ce e acolo, sa mai adaugi, sa modifici, etc.

| suffarstar a răspuns:

Este un program game maker 8 necesita net framework are varianta interactiva dar ai nevoie de ceva cunostinte.si sta destul de rau cu 3d.pentru a face jocuri ai nevoie de un complex de programe un sculptor, photoshop dark basic si un engine.ai nevoi de rabdare munca cunostinte imaginatie. daca vrei eu ma pricep la idei de joc si la desenat.te-as putea ajuta.

| Pepe22 a răspuns:

V-am spus sa fie online.