| Anonim99521 a întrebat:

Imi trebuie "European Youth Card" neaparat ca sa pot sa beneficiez de reducere, fiind student la medicina si farmacie la Timisoara?
Daca nu am, o sa am reducere?
Mai precis, tara Polonia.

8 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Mai nu stiu sigur, eu sunt tot la medicina in Timsioara, am Euro26 si Omnipass. In Olanda am beneficiat de cateva ori de reduceri ca sunt student, dar niciodata nu m-au pus sa le arat si un card, m-au crezut pe bune laughing Probabil ca da, Euro26 e suficient.

| Anonim99521 explică (pentru AndreiWeisz):

Euro26? Care e aia? Eu am numai Omnipass. :/

| Anonim34231 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Sunt tot eu, eu nu am Euro26... am doar Omnipass, oare nu o sa am nici o reducere?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Anonim34231):

Euro26 e European Youth Card, e acelasi lucru stiu eu

| Anonim34231 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Bun si atunci nu o sa am nici o reducere cu Omnipass ma gandesc. nu?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Anonim34231):

Nu stiu sigur, tu poti sa incerci oricum laughing

| Anonim34231 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

sad ok. tu ti-ai facut separrat euro26? sau ti-au dat?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Anonim34231):

Da, separat.