| anonim_4396 a întrebat:

In Romania se face petrecerea burlacelor? Cam ce se intampla la o astfel de petrecere? (va rog, fara raspunsuri la misto)

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Adina...nu ma chemi si pe mine? Parca asa se facea prin filme.se cheama si-un baiat 2.numai intre fete.aoleo.nici nu vreau sa ma gandesc.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da' trebuie ' sa te mariti sa faci petrecere?
Mi-e dor de o petrecere in pijamale cu shoturi si muzica anilor 60-70-80! Tutti-frutti smugsmug
Aaaa si din cate stiu ceilalti trebuie sa o organizeze pentru mireasa sau mire...depinde de caz smug

| sese a răspuns:

PS.Nu uita de stripperi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O faci dacă vrei tu.
Nu este o regulă. Fiecare se distrează în funcție de bănet!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se face daca vrei sa o faci.Eu m-am hotarat sa o fac, voi strange cateva prietene si ne vom distra la o cabana, asa, ca intre fete. Daca e vorba de tine, atunci "Casa de piatra!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, te chem daca mai aduci baieti...big grin laughing

| iulia_3588 a răspuns:

Da se face! La o astfel de petrecere doar fetele au voie sa participe.