| lungu_7441 a întrebat:

Intr-o tara unde nivelul de trai este mult mai bun sau mai bun ca in Romania majoritatea cetatenilor au bani mai multi si isi permit mai multe lucruri decat majoritatea cetatenilor din Romania?

Răspuns Câştigător
| ionutz0116 a răspuns:

Intrebarea ta e confuza.Tu intrebi, tu raspunzi.Este normal ca daca o tara care are nivelul de trai mai bun, automat au si bani mai multi si sigur ca isi permit mai multe lucruri decat cetatenii romani. Daca nu la asta te referai, reformuleaza intrebarea.

1 răspuns:
| gina_1938 a răspuns:

Fii sigur de asta, isi permit cam tot ce vor