| Simpluuu a întrebat:

Intrebare de curiozitate : ce varsta, inaltime si greutate aveti? eu 11 ani 1 m 60 si 38 kg aveam 40 doar ca am slabit cat eram internata in spital!

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu cand eram internat eram bolnav. am mancat prune verzi si nu aveam voie sa beau apa fiindca eram in perfuzii. si am baut sprite daca nu mau lasat sa beau apa. cand eram mic ma ducea vantul 2, 3 metri in directia in care batea, cand batea.hee hee

| Ramonaaaa a răspuns:

14 ani, 1.58 m si 46 kgbatting eyelashes.

| Barney a răspuns:

Si eu la varsta de 11 ani eram foarte inalt pe langa ceilalti de varsta mea, aveam in jur de 1.68 - 1.70 greutatea nu am de unde sa o mai stiu

| Simpluuu explică:

Am avut o tampenie de infectie. faza e ca mi-au facut vreo 10 ecografii deoarece nu se vedea bine ( nu stiu ce ) un doctor de prin zona m-a trimis tocmai in cluj si eu stau in vatra dornei. cica trebuia sa ma operez ca aveam ceva la apendice. citeste alta intrebare de-a mea ca am mai scris si despre cevAa de genu. noapte buna. pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpluuu):

Aaa.ai avut cv la apendicesad eu nu mai vreau sa aud de apendice ca m-am operat acu o 5-6 lunihappy si de la ea am facut colecist cu reflux gastrica
crying
cum adica ai avut o infectie la apendice!?! trebuie doar operatawinking
mrg... noapte buna :*

| Jigsaw a răspuns:

14 ani, baiat, 175cm, 68 kg.
Cu ce te ajuta?

| Leonard08 a răspuns:

19 ani, 1.66, 60 kg big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy wow! eu am 14 ani 1m57 si 36kg...big grin dar nu cred ca e bine la mine. la tine cred ca este normalwinking
eu am probleme cu stomacul si cu asimilatia si am fost si in spital cu operatzi si etc si de aia dar cred ca la tine e perfect de normalwinking
apropo zici ca ai fost internata in spitalsad naspa.dar ce ai patit si tu!? insanatosire gravnica!
te pupici :*

| AndreeaAnd a răspuns:

Eu am 14 ani 1, 74 cm si 53 kg.

| Lussii a răspuns:

Buna,
17 ani, 1.60, 48 kg