| Dominicc a întrebat:

Intrebare :

Vreau sa trimit nist bani prin banca unei persoane din alt oras. problema e urmatoarea;
Nu este o suma mare, ci vreo 30-40 lei, se poate si cu suma asta?

Persoana aia are cont la Cec, insa eu cred ca o sa ajung pe la alta banca, se poate si de la alta banca?

Ceva raspunsuri? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate trimite orice suma si de la orice banca. Totusi, este bine, daca n-ai cont la o banca, sa-i trimiti de la o unitate CEC, ajung mai repede si este mai mic comisionul. Numai bine!

| Dana211 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti trimite de la alta banca si oricum daca se poate o sa iti ia comision. Si da poti trimite 30-40 de lei