| Kassandra1408 a întrebat:

Locuiesc in chirie intr-un apartament cu 4 camere in Bucuresti.

Noi vrem sa convingem proprietarul sa ne puna centrala, dar dansul pretinde ca este foarte scumpa. Ne spune ca centrala costa 2000 ron, iar aprobarile si racordarea la gaz ar fi in just de 5000 ron. Noi stam in Aparatorii Patriei si toti vecinii nostri au centrala, asa ca nu pot crede ca e asa de scump, Imi puteti da va rog niste informatii in legatura cu montarea centralei si costurile aferente?

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa aiba dreptate. Intr-un orasel mic, este drept ca acum 6 ani, centrala pentru 3 camere m-a costat cca 2.500 lei si racordarea la gaz si montarea centralei alte cca 2.500 lei. Poti intreba vecinii si afli pretul de acolo. Numai bine!