| LeiAdrian a întrebat:

Ma poate ajuta cineva la o tema de la engleza? Cineva care se pricepe destul de bine! Sunt in clasa a XI-a! Am scris in word si i le trimit pe email sau pe messenger! Daca poate cineva sa-mi raspunda aici la intrebare!

7 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Fa-o pe google translate.

| LeiAdrian explică (pentru TheStory):

De ce pe translate? Ca nu e cu traduceri!

| TheStory a răspuns (pentru LeiAdrian):

Scuze, da nu ai specificat. Mult Noroc.

| Predator30 a răspuns:

Depinde spune despre ce e vorba poate stiu.

| LeiAdrian explică (pentru Predator30):

Un exercitiu cu Reading ( un text ), si cateva de gramatica : phrasal verbs, inversion, key word transformations.

| Predator30 a răspuns (pentru LeiAdrian):

Aaa pai spune pot stiu eu sau alti useri.

| LeiAdrian explică (pentru Predator30):

Le-am scrise in word pot sa-mi zici emailul si le trimit. Aici nu pot sa le pun ca nu e voie cu teme.