| MonyMoniq a întrebat:

Cum trimit documente pe email?(atentie: nu pe messenger, pe email!)?

Răspuns Câştigător
| dragos161 a răspuns:

Dai sa scrii un meil si undeva in stanga pe acea pagina gasesti "attach files " si apesi pe el apoi alegi documentul pe care vrei sa il introdici
funda?
daca nu ai inteles sune si o sa incerc sa iti explic inca odata

4 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Sus cand creez un email nou ai o baar de lucru unde poti sa atasezi documente adra ca o agrafa de biro dai clic alegi ce vrei din calculator lasi sa se incarce si trimit email-ul

| tibi95cj a răspuns:

Salut! Folosesti optiunea " attache file "

| anca174 a răspuns:

In chenarul unde scrii mailul ai sus in stanga niste butoane da pe Attach Filles

| Justin4u a răspuns:

Cand creezi un email trebuie sa ai un buton unde scriee attachefiles sau ceva de genu apesi pe el si voila atasezi fisere happywinking