| OANA_4895 a întrebat:

MAI DORESC SA STIU DACA UN TINAR CARE NU ARE O CASA DECI NU ARE O ADRESA STABILA SI POATE NU VA AVEA NICIODATA CU SALARIILE ACESTEA DE MIZERIE, SI BULETINUL I-A EXPIRAT CU POATE SA-SI FACA ALTUL?

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Se poate doar daca cineva este de acord sa te ia la el in spatiu. Poate sa fie orice persoana care are un spatiu pe numele ei.

| Altu a răspuns:

Se poate face cu acordul proprietarului pe adresa in care stai in chirie.
Se poate face de asemenea la domiciliul parintilor, bunicilor, unei alte rude tot cu acordul acestora.
Succes!