| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos as dori sa stiu daca un tinar nu are casa si si umbla din gazda in gazda si buletinul a expirat cum ar putea sa isi faca alt buletin daca nu are o adresa?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca gaseste o gazda va trebui sa il ia in spatiu.Gazda respectiva.

| EUSIATIT a răspuns:

Il faci pe adresa pe care o ai in buletin adica pe cea de la parinti. daca nu te ia nimeni in spatiu. gazda in cazul tau /flotant\ intreaba totusi la politie sau la primaria din olcalitate. ei stiu mai bine