| EduardDogHelper a întrebat:

Maine trebuie sa-mi ajunga un colet si daca nu raspund la telefon, imi aduce coletul la usa? Pe mine ma cheama mereu in fata scarii, stie cineva?

3 răspunsuri:
| Daria1998 a răspuns:

Daca nu raspunzi la telefon, nu sunt mari sansele sa ti lase coletul abandonat in fata usii. Cel mai posibil e sa ti-l lase la sediul firmei de curierat cu care iti vine coletul si o sa te sune cei de acolo.

| EduardDogHelper explică (pentru Daria1998):

Omule, sa vina sa ciocane la usa, sau nu stii sa citesti?

| Daria1998 a răspuns (pentru EduardDogHelper):

Pai normal ca iti vine la usa. Dar daca nu ii raspunzi se aplica situatia pe care ti-am explicat-o.