| Haydee a întrebat:

Ce parere aveti de produsul BioCleaner?(de la teleshopping)

A incercat cineva? E bun sau se strica repede?

Isi merita banii?

3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Ai mai pus parca intrebarea asta...
Iti spun din nou ca nu merita.

| Sin a răspuns:

Ai mai pus parca intrebarea asta...
Iti spun din nou ca nu merita.

| sensesDelight a răspuns:

Dacă vrei numai să-ți parfumezi casa, să o dezinfectezi cică, e bun. Dar mai mult, nu! Am căzut în plasa aia și nu vreau să cazi și tu. Și-a luat mama, după reclamele de la TV și nu, nu curăță nimic. Cică da, dezinfectează. Dar să mă piște cineva dacă dispare ceva. Rămâne aceeași mizerie în casă, pe canapele, dulapuri, chiuvete ș. a. m. d. unde arată ei că ar fi miraculos.
BioCleaner funcționează numai pe inox, metal, ori la mașină. Am experimentat și scrie și în revista cu indicații a produsului. ^_^
În rest, când au chemat ai mei o echipă de curățenie înainte de Crăciun, am văzut că primul lucru pe care l-au făcut a fost să dea cu BioCleaner peste tot în casă. Mi-au explicat și ei că este bun la dezinfectat și aerisit zonele din apartament, pentru că este Bio...
În rest nu.
Sfatul meu este să nu-ți perzi banii pe așa ceva, dar te poți ghida din explicațiile de mai sus. Sper că te-am ajutat!