| Haydee a întrebat:

Ce parere aveti de produsul BioCleaner?(de la teleshopping)
A incercat cineva? E bun sau se strica repede?
Isi merita banii?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice produs de la teleshopping e o porcarie nu te baza pe nimicwinking

| Sin a răspuns:

Cobra are dreptate.
Cele de la teleshopping sunt chinezarii ieftine. Iar la magazinele chinezesti le gasesti si mai ieftine desi provin din aceeasi fabrica.
(am cumparat multe electrocasnice de la TV si m-am ales cu nimic. 3 luni au tinut si cam atat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi faine produsele prezentate la T. V., dar noua ne trimit stifturi! Stiu multa lume care s-a pacalit...