| Weeedha a întrebat:

Metode de copiat? Stiu ca stii! Impartaseste-ne si ai folositor, de asemenea, dam si fundita! :X ►◄

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Invatand, de aia ajungem o tara de fraieri, fiindca preferam calea cea mai usoara... Eu cat timp am fost la scoala nu am copiat, chiar daca am luat 4 a fost nota mea, nu am furat de la nimeni...

| ZEU93 a răspuns:

Sa bagi fituica in foaia de test,sa scrii pe mana (traditional), copiezi de la colegu, pui pe cineva sa distraga profesorul cat timp copiezi big grin

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

Doamne da`i sanatate persoanei care a inventat netu :)

| InMyWorldOfColors a răspuns:

Pai eu imi scriu pe o foaie tot ce imi trebuie, scriu foarte mic apoi pun foaia in penar si cand nu stiu deschid penarul si ma mai informez cate putin de pe foaie.Mai poti pune fituica in buzunarul la hanorac(daca porti), poti lasa ghiozdanul deschis si sa deschizi caietul in ghiozdan, astfel in cat sa nu te vada profa'happy Bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu la teza de semestru trecut mi-am luat o scticla de cola si am luat eticheta si am lipit copiute am baut pana la jumate ca sa vad ce am scris si am pus eticheta la loc si tot invarteam bidonul in functie de subiect si am trecut cu 10 laughing