| gabion10 a întrebat:

Mi-am facut hotspot personal pe un iphone si am incercat pe un alt dispozitiv (pc, telefon) si l-am gasit la retele wifi m-am conectat dar internetu nu merge. De ce? daca stiti va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Trebuie ca si iphone-ul sa fie conectat la net.

4 răspunsuri:
| Carla56 a răspuns:

Http://bit.ly/MAdwHR :) Funda?

| Alex_Stoica_1997 a răspuns:

Salut, deoarece trebuie sa iti activezi internetul, deci intri pe telefon, iti activezi MB (DATE MOBILE) dupa iti faci hotspot si gata ai WI-FI.
Funda?

| gabion10 explică (pentru Alex_Stoica_1997):

Am facut asta si tot nu merge

| gabion10 explică (pentru Alex_Stoica_1997):

Cand vreau sa activez wifi imi spune ca va deconecta celelalte dispozitive care sunt conectate la hotspotul meu