| marius1995rr a întrebat:

Niste jocuri mmo vreau si eu dar nu rpg sau strategie. fpstps actiune aventura din astea cu placa video de 325 deci nu prea sofisticate (nu vreau AVA crossfire combat arms crazy shooter) cele ma ifrumoase dau funda si vot

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sro.adica silk road online... e super misto jocu si are o grafica cool

| TheLegion a răspuns:

Club mairan, swerwood sunt mmo

| marius1995rr explică:

Voii mi-ati dat mmorpg-uri eu nu vreau rpg-uri alte pareri?

| ValentinSimb a răspuns:

Incearaca Voyage Century Online eu il joc de 2 ani si in caz ca iti place mai vorbim happy putem tine legatura pe yahoo daca iti place jocul valentin.simb@yahoo.com

P. S. te ajut in joc tongue

| Venish a răspuns (pentru ValentinSimb):

Ce nume ai si pe ce server joci?

| mihai_1651 a răspuns:

Incearca battlefield heroes

| mihai_1651 a răspuns:

Incearca battlefield heroes