| onitza1234 a întrebat:

Nu imi mai merge facebook-ul.Trebuie sa identific un cod pe care il voi primi pe telefon, dar astept si nu mi-l trimite uitati ce zice: Odată ce primeşti codul de confirmare, te rugăm să îl introduci mai jos. Asta ne va ajuta să confirmăm că eşti posesorul contului.
Dar nu il primesc. De ce nu merge. Va rogg ajutati-ma. pa-pa

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Probabil ti-ai scris nr gresit, mai scrie-l o data! sau poate ca nu ai semnal!

| onitza1234 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Pai unde sa dau sa imi scriu numarul?

| onitza1234 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Multumesc mult nu aveam semnal iti multumek mult de tot. mersi. te voi ajuta si eu pup

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru onitza1234):

Ma bucur ca te-am putut ajuta