| Alvez a întrebat:

Daca vreau sa instalez un driver la windwos 7 mai nou trebuia dupa aia sa-mi reinstalez si jocurile sau merg normal ca inainte? Merge sa instalez programu in alta aprtitie decat in cea cu windowsul?

1 răspuns:
| alinutza83 a răspuns:

Presupun ca vorbesti de driverul placii video, nu? Daca da acela se instaleaza in partitia unde se gaseste windows-ul. Cat despre jocuri ele nu trebuie instalate din nou. Vor functiona cu conditia ca al tau computer sa aiba caracteristicile tehnice minime necesare rularii jocurilor instalate.