| MirciucuRonaldo a întrebat:

Nu imi merge sa intru in task manager imi apare Task Manager has been disabled by your administrator eu cred ca este un virus si am instalat ogramada de antivirusi si nu se deschid dau dublu-click si nu apar deloc. P.Sbig grinaca imi puteti da un raspuns la amandoua DAU FUNDA kiss

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Aceeasi problema am avut si eu si singura solutie este sa-ti reinstalezi windowusul daca toate metodele n-au mers! Asta EE

| stefanstefan01 a răspuns:

Intra pe http://www.softpedia.com/......able.shtml si descarca-l, dupa deschidel si dai numa pe Task Manager si OK. si dai NO cand iti cere restart

| MirciucuRonaldo explică (pentru stefanstefan01):

Nici unul nu a mers imi mai puteti da niste raspunsuri

| Nitu_Georgel_1994 a răspuns:

Ai dreptate! reinstalezi windowsul!