| Larisa_Lolis_1996 a întrebat:

Nu stiu cum sa explic dar vreau sa fac un blog unde sa le dau adolescentilor sfaturi dar vreau ca ei sa-mi spuna ce ii framanta si eu sa le raspund. Vreau sa fie ceva de genu ca un blog de sfaturi pentru adolescenti cu nelamuriri si sa poata fi puse intrebarile si privat daca ei vor asta. Nu stiu daca ati inteles insa va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Iti poti crea un cont de ask.fm. Cu toate astea, orice blog ti-ai face, e putin probabil ca sa devina cunoscut si ca persoanele sa-ti adreseze intrebari.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - poti face lucruri interesante utilizandu-l :)

| diaac a răspuns:

Cred ca Blogger si Wordpress sunt platforme bune pentru un blog si poti sa pui un widget Contact form ca sa poti fi contactata si privat, fara sa apara ca si comentariu la postari.
Ca si Rechin, si mie imi este totusi putin neclar cu ce anume ai nevoie de ajutor.

| GabyB94 a răspuns:

Poti sa-ti faci blog pe orice platforma vrei (vezi blogger si webnode) si sa te apuci sa scrii. La inceput nu trebuie sa te bazezi pe adolescenti. Asculta pe strada despre ce vorbeste lumea si scrie despre asta. Uita-te la oracolul TPU. Se pare ca acum lumea e interesate de 'rochia perfecta'. Apoi daca ai articole bune si la subiect, dar fara generalitati, lumea te va citi. Ca sa incurajezi lumea sa-ti scrie comentarii, termina articolul cu o intrebare, dar nu `voi ce scredeti?`, ci `e alegerae A mai buna ca alegerea B?` sau asa ceva.

| Rechin a răspuns:

Si tu in ce fel doresti ajutor?