| grigor3 a întrebat:

Oamenii de stiinta majoritatea au fost de acord ca universul s-a autocreat? 2 oamenii de stiinta majoritatea cred in viata dupa moarte?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu conteaza ce cred oamenii de stiinta si ce descopera ei,tu cand esti om de stiinta lasi propile dogme, credinte afara din loborator, de asta stiinta e universala si mereu testabila, inca nu se stie ce a cauzat acel big bang, nu exista dovezii ca ar exista viata de apoi

| grigor3 explică (pentru RAY):

Dar cum adica ca omde stiinta lasti propriile credinta afara din laborator, explica mai asa mai clar ca nu inteleg! adica le pastrerzi pentru tine sau cum?

| RAY a răspuns (pentru grigor3):

Adica nu are importanta ce crezi tu ca om de stiinta, important e rezultatul

| TheGirlWithGlasses a răspuns (pentru grigor3):

El s-a referit la faptul ca, virgula, cand esti om de stiinta, trebuie sa descoperi anumite teorii sau sa le testezi si "uiti" de credinta si de faptul ca Dumnezeu a creat lumea si incepi sa dezvolti alte teorii.

| Crackman a răspuns:

Majoritatea dupa un documentar urmarit de mine, pe patul de moarte isi cerau scuze sau erau impacati

| Crackman a răspuns:

Ca raspuns ei o tin pe a lor pana stau sa crape pe urma li se schimba parerea

| Vassii a răspuns:

Sincer eu nu cred in 'Viata după moarte', adică cred că avem doar o viața și atât.