| Radandam a întrebat:

Pentru acele giveaway uri de pe Instagram sunt adevărate? Adică chiar se da un telefon sau bani cum scriu acolo? Sau doar sa facă urmăritori, și după șterge postarea? E legal sa spui pe Instagram că dai ceva, și după sa nu mai dai, dar sa rămân cu urmăritori?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unii dau altii nu dau
majoritatea dau ca nu dau de la ei din buzunar

| Paula2018 a răspuns:

Nu, normal ca nu e normal. Sincer eu pana acum am castigat numai carti si cd de la magic fm, probabil in functie de cat sunt de seriosi. Paginile cunoscute nu cred ca se joaca, dar is si multe fake-uri.

| Radandam explică (pentru Paula2018):

Nu o fi normal, dar e legal sa minți și sa nu mai dai?

| Paula2018 a răspuns (pentru Radandam):

Nu e nici legal. Din pacate in tara la noi nu exista legi pentru asa ceva, cum nu exista nici macar legi pentru atatea site-uri care nu isi respecta politica de retur si opc nu face nimic

| Radandam explică (pentru Paula2018):

Dacă nu exista legi pentru asa ceva, e legal decilaughing))))

| Ciprian09 a răspuns:

Este ''legal'' sa minti pentru beneficii..nu recomand sa dai date cu, caracter personal, multe sunt inselatorii! atentie la neatentie! bafta